Rackpack Set. Honda CB750 Hornet RH12 (22-23).

Kód produktu: GPT.01.971.30000
EAN: 4052572243800
Výrobce: SW-MOTECH
U dodavatele, dodání 4-14 dní
Cena s DPH: 11 700
Cena v Eurech: 450,00
ks

PRO Rackpack set

Tuto kombinaci zadního vaku a nosiče jsme sestavili tak, aby vyhovovala modelu Honda CB750 Hornet. STREET-RACK s prodloužením pro kolo nabízí ideální velkou kontaktní plochu pro zadní tašku PRO Rackpack.

Osvědčená sada Rackpack přesvědčí snadnou manipulací, spoustou prostoru a moderním designem: skládá se z zadního vaku PRO Rackpack s úložným prostorem až 42 litrů a odpovídajícího nosiče pro váš motocykl s odpovídajícím rozšířením nosiče zavazadel. Díky patentovaným upevňovacím háčkům můžete PRO Rackpack připevnit ke stojanu v několika jednoduchých krocích.

Zadní brašna ze série PRO je vyrobena společností SW-MOTECH z nezničitelného balistického nylonu 1680 D a nosič z robustní hliníkové slitiny. Nosič je připevněn k pružným montážním bodům motocyklu specifickým pro motocykl.

PRO Rackpack set

We put together this tail bag and rack combination to suit the Honda CB750 Hornet. The bike-specific STREET-RACK with extension offers an ideal large contact surface for the PRO Rackpack tail bag.

The proven Rackpack set convinces with easy handling, lots of space and modern design: it consists of the PRO Rackpack tail bag with up to 42 liters of storage and the matching rack for your motorcycle with the corresponding luggage rack extension. Thanks to the patented lashing hooks, you can attach the PRO Rackpack to the rack in just a few easy steps.

The tail bag from the PRO series is made by SW-MOTECH from indestructible 1680 D Ballistic Nylon and the rack from robust aluminum alloy. The rack is attached to resilient bike-specific mounting points on the motorcycle.

  • Ke stažení
  • Dotaz prodejci
  • Odeslat známému
Typ Název Velikost Stáhnout
návod na montáž
4,2 MiB
Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.